CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirket Kuruluş Duyurusu
PDF döküman için tıklayınız.

Basın Açıklaması

CT Pharma Research, CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketinin Kuruluşunu Duyurdu

 

[Türkiye, 7 Mart 2023] - Önde gelen ilaç araştırma ve geliştirme şirketlerinden CT Pharma Research, CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi'nin kuruluşunu duyurmaktan mutluluk duyar. Bu yeni kardeş şirket, CT Pharma Research tarafından geliştirilen farmasötik ürünlerin ruhsatlandırma, satış ve pazarlama faaliyetlerinden sorumlu olacak.

CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi, sağlık sektöründe artan yenilikçi, kişiye özel ve sürdürülebilir çözümler talebine yanıt olarak kurulmuştur. Jenerik ilaçlardaki uzmanlığımızdan yararlanarak, müşterilerimize benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

CT Pharma Research'te kendimizi müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinlemeye ve mümkün olan en iyi sonuçları sağlayan özel çözümler oluşturmaya adadık. CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi'nin kurulması ile sağlık sektörünün taleplerini karşılamak ve müşterilerimize en üst düzeyde hizmet sunmak için daha donanımlı hale geleceğiz.

CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi'nin kuruluşunun kurumumuza ve müşterilerimize getireceği fırsatlar bizleri heyecanlandırıyor. Bu yeni kardeş şirketin, sağlık sektörüne daha iyi hizmet vermemizi ve insanların yaşamlarında gerçek bir fark yaratan yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaya devam etmemizi sağlayacağına inanıyoruz.

CT Pharma İlaç ve Biyoteknoloji Sanayi ve Dış Ticaret Anonim Şirketi ve diğer kardeş şirketlerimiz TFLL Pharma ve Planto Health hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.ctpharma.com.tr adresindeki web sitemizi ziyaret ediniz.

 

İletişim: Şerhan Şimşek, PhD Kurucu Ortak

İletişim: Kimya. Müh. Semra Aktaş Şimşek, Kurucu Ortak

 

CT Pharma Research

Telefon: +90 262 642 04 21

E-posta: info@ctpharma.com.tr

Websitesi: www.ctpharma.com.tr